Jste zde

Domů

Ubytování

Kde se v regionu Dachstein-West můžete ubytovat

Chalupa Alpin Hütt´n, Postalm

Rakouská horská chalupa Alpin Hütt´n v zimě

Ve výjimečném prostředí, daleko od hluku a shonu, uprostřed přírody. To je horská chalupa Alpin Hütt´n, nacházející se na malé romantické horské pastvině Außerlienbachalm v Postalmu, v nadmořské výšce 1.160 metrů.

Přes 100 let stará chalupa ve srubovém provedení nabízí dostatek prostoru pro 14 až 21 lidí. Toto místo je ideální pro menší skupiny nebo pro rodiny s dětmi a s přáteli.

Penzion Alpenrose Postalm, Abtenau

Rakouský penzion Alpenrose v zimě

3-hvězdičkový penzion Alpenrose se nachází na klidném místě, na největší horské pastvině a plošině v Evropě, na Postalmu (1.500 m.n.m.). Jezero Wolfgangsee je vzdálené asi 12 km.

Díky své poloze je to ideální oblast pro turistiku a sportovné založené rodiny s dětmi. Budova je umístěna přímo uprostřed lyžařské oblasti Postalm, odkud se návštěvníkům naskýtá přímý přístup k lyžařským sjezdovkám a také k 30 kilometrům běžkařských tratí.

Apartmány Hochfeldgut, Abtenau

Rakouské apartmány Hochfeldgut

Hledáte pro svou dovolenou skutečný odpočinek na čistém horském vzduchu, stranou dopravního ruchu a s mnoha možnostmi horských výletů? Pak se vydejte do nově postaveného apartmánového domu Hochfeldgut, který leží v místní části Hallseiten, v nadmořské výšce cca 900 metrů. Dům má velmi krásnou a slunnou polohu, nabízí překrásný výhled na okolní pohoří Tennengebirge a Dachstein. Centrum obce Abtenau leží ve vzdálenosti 7 km, Russbach a skiareál Dachstein West 5 km, rekreační centrum Rupertushof s jízdní a tenisovou halou je vzdálené 3 km.

Penzion Haus Breitenstein, Abtenau

Rakouský penzion Haus Breitenstein v zimě

Penzion Haus Breitenstein se nachází na klidném místě, asi 750 metrů od centra rakouského střediska Abtenau. Přijeďte si sem vychutnat pravou přírodu s výhledem na pohoří Tennengebirge. Běžecké stopy při dobrých sněhových podmínkách vedou hned před domem, nejbližší lyžařské vleky jsou ve vzdálenosti asi 500 metrů. Stanice lanové dráhy ze Sonnleitenu je necelé 2 km daleko, zastávka skibusu (zdarma) asi 750 m od domu.

Penzion Rettenbacher, Russbach

Rakouský penzion Rettenbacher

Penzion Rettenbacher leží uprostřed širokých horských pastvin, na klidném místě vysoko nad obcí Russbach, na slunečném svahu 4 km od průsmyku Pass Gschütt. Nachází se asi 16 km od Hallstattského jezera, v srdci lyžařské oblasti Dachstein West. Nejbližší lyžařský vlek Hornbahn je vzdálen cca 700 metrů.

Apartmány Haus Bergheimat, Abtenau

Rakouské apartmány Haus Bergheimat v zimě

Haus Bergheimat se nachází v klidné, slunečné poloze na mírném svahu, s výhledem na horský svět kolem Abtenau a údolí Lammertal. Místní centrum je vzdálené asi 5 minut, pěšky jsou dosažitelné také nejbližší lyžařské vleky a běžkařské stopy. Abtenau je také ideálním výchozím bodem pro turistiku v oblasti pohoří Tennengebirge.

Stránky

Dachstein na FB

Annaberg

19.07.2018 - 11:00

Clear skyWest, Light air, 1.4 m/s25°C

0 mm srážek

Tlak: 1015.6 hPa

Gosau

19.07.2018 - 12:00

FairNorthwest, Light breeze, 2.9 m/s22°C

0 mm srážek

Tlak: 1017.2 hPa

Russbach

19.07.2018 - 12:00

FairNorthwest, Light breeze, 2.5 m/s23°C

0 mm srážek

Tlak: 1016.8 hPa

Předpověď počasí na yr.no.