Jste zde

Domů » Zima

Běžky

Poznejte i na běžkách region Dachstein-West

Na běžkách po Lammertalu

Lammertal

Běh na lyžích v údolí Lammertal garantuje sportovní zážitky, při kterých budete mít přírodu na dosah ruky. Zatímco budete bruslit po lammertalských stopách, budete dýchat čerstvý horský vzduch. Můžete obdivovat zasněžené lesy a hory, a při troše štěstí třeba i zahlédnete mezi borovicemi lesní zvěř.
V celém údolí a na Postalmu nadete kolem 130 kilometrů upravovaných běžkařských tratí, kde si můžete vychutnat uprostřed nedotčené přírody samotu a klid.

Zimní aktivity v Abtenau

Abtenau - létání vzduchem
Autor: S.Brandlehner

V zimě patří středisko Abtenau k nejhezčím skiareálům pro rodiny s děti a začátečníky v Rakousku. Jedna z nejmodernějších lanovek vás vyveze nahoru, odkud si již můžete vyzkoušet lyžování, sáňkování nebo pěší túry.

Lammertal v zimě

Zimní krajina u Annabergu

Lammertal, ráj zimních sportů, se nachází v samém srdci mohutných Salcburských Dolomitů. Leží v okrese Hallein, na svazích vysoko nad obcemi Abtenau, Annaberg, St. Martin a Lungötz. Nejvýraznějším bodem horského masivu je vrcholek Bischofsmütze.

Před ledovcem Dachstein na vás čeká v nadmořské výšce 600 - 1 690 metrů asi 150 kilometrů sjezdových tratí pro milovníky zimních sportů, a 64 lyžařských vleků a lanovek. Místní zvláštností je pak i osvětlená a víc než kilometr dlouhá trasa, skýtající možnosti pro noční lyžování.

Na běžkách po údolí Lammertal

Lammertal a planina Postalm

V rakouských údolích Lammertal a Salzachtal je pro vás v zimě celkově upravováno více než 200 km běžkařských tratí. Pro každého, kdo hledá především klid a přírodu je v Lammertalu a v Postalmu připraveno celkem 130 km běžkařských stop ve třech stupních obtížnosti.

Zimní dovolená v Annabergu

Zimní dovolená v Annabergu

Městečko Annaberg v rakouském údolí Lammertal je součástí lyžařského horského střediska Dachstein West. Tato lyžařská oblast je ideální pro každou úroveň lyžařských schopností, od začátečníků až po lyžařské profesionály.

St. Martin - zimní informace

Lammertal - St. Martin

St. Martin je nejvýše položená obec v údolí Lammertal. Nachází se v nadmořské výšce 1000 metrů a tak v zimním období slibuje téměř vždy sněhovou pokrývku. Tato vesnička položená v nádherných horách nabízí mnoho zimních aktivit pro sportovní fanoušky, ale přitom je ideálním místem i pro ty, kteří hledají klid.

Stránky

Dachstein na FB

Annaberg

19.07.2018 - 11:00

Clear skyWest, Light air, 1.4 m/s25°C

0 mm srážek

Tlak: 1015.6 hPa

Gosau

19.07.2018 - 12:00

FairNorthwest, Light breeze, 2.9 m/s22°C

0 mm srážek

Tlak: 1017.2 hPa

Russbach

19.07.2018 - 12:00

FairNorthwest, Light breeze, 2.5 m/s23°C

0 mm srážek

Tlak: 1016.8 hPa

Předpověď počasí na yr.no.