Jste zde

Domů » Zima

Sjezdové lyžování

Vydejte se na svahy v regionu Dachstein-West

Panoronda a jiné zážitky

Pohled na Dachstein v zimě
Autor: rawmeyn

Panoronda

Tento panoramatický lyžařský okruh o délce 45 kilometrů s výhledem na Dachstein je úžasným zážitkem pro všechny lyžaře.

Nabízí pestré lyžování na perfektně upravených a značených sjezdovkách a příjemné občerstvení v mnoha původních horských chatách a slunečních terasách.

Snowpark Dachstein West

Snowpark v Russbachu se postará o ty nejlepší freestyle-vibes. Najdete zde malé a střední kickery a mnoho obstacle-lines.

Gaudi sjezdovky

Chcete si vylepšit váš lyžařský styl a dovednosti, a ještě navíc zábavným způsobem?

Pak jste v lyžařském regionu Dachstein West na správném místě: Na Gaudi sjezdovkách je tady lyžování opravdu zábavou.

Ale pozor, nejen zdatní lyžaři si mohou sjet "Wilde Hilde", "Rock’n Roll" anebo "Donnergroll", i pro začátečníky je to skutečná výzva.

Závodní trať Marcela Hirschera s časomírou, tratě s měřením rychlosti, snowcrossová zařízení, náročné svahy s boulemi a ještě mnohem je tady připraveno pro všechny lyžaře a snowboardisty.

Březnové akce "Gaudi" 2016

Pohled na lyžaře v Annabergu, Dachstein West
Autor: nonanet

Gaudi Woche ("Gaudi" týden)

Termín: 5.3. - 13.3.2016

Gaudi sjezdovky lyžařského regionu Dachstein West a pestrý doprovodný program v místních střediscích nabízejí spoustu legrace a napětí pro celou rodinu.

S testováním sjezdovek, lyžařskými workshopy, geocachingem, hledáním Gaudi pokladu a zábavným večerním programem je zábava zaručena. A to vše zdarma!

Denní program:

Výlet do Krispl - Gaissau

Idylicky položená horská vesnice Krispl - Gaissau v oblasti Tennengau se nachází v malebném pohoří Osterhorngruppe. Najdete ji jen 25 km jižně od města Salzburg a 45 km od střediska Abtenau.

Tady budou dozajista nadšeni všichni sportovní fanoušci. Můžete se tu v klidu oddávat pěší turistice, jízdě na horském kole, sportovnímu rybolovu a v zimě zase lyžování.

Lyžařské závody

Dachstein West a lyžařské závody

Lyžařská oblast Dachstein West ráda připravuje a organizuje pro své zájemce lyžařské závody. Místní lyžařské kluby se zde postarají skutečně o všechno. Stačí sem jen přijet a zvítězit!
Lyžařská trať Zwieselalm, po odbočení ze sjezdovky 11, nabízí ty nejlepší tréninkové lyžařské podmínky, ale je také vhodná pro normální lyžaře, kteří zde najdou poutavé zpestření! K dispozici zde najdete vlajky, tyče a startovací zařízení.

Lammertal v zimě

Zimní krajina u Annabergu

Lammertal, ráj zimních sportů, se nachází v samém srdci mohutných Salcburských Dolomitů. Leží v okrese Hallein, na svazích vysoko nad obcemi Abtenau, Annaberg, St. Martin a Lungötz. Nejvýraznějším bodem horského masivu je vrcholek Bischofsmütze.

Před ledovcem Dachstein na vás čeká v nadmořské výšce 600 - 1 690 metrů asi 150 kilometrů sjezdových tratí pro milovníky zimních sportů, a 64 lyžařských vleků a lanovek. Místní zvláštností je pak i osvětlená a víc než kilometr dlouhá trasa, skýtající možnosti pro noční lyžování.

Stránky

Dachstein na FB

Annaberg

19.07.2018 - 11:00

Clear skyWest, Light air, 1.4 m/s25°C

0 mm srážek

Tlak: 1015.6 hPa

Gosau

19.07.2018 - 12:00

FairNorthwest, Light breeze, 2.9 m/s22°C

0 mm srážek

Tlak: 1017.2 hPa

Russbach

19.07.2018 - 12:00

FairNorthwest, Light breeze, 2.5 m/s23°C

0 mm srážek

Tlak: 1016.8 hPa

Předpověď počasí na yr.no.